France invests 700 million euros in the production of batteries for electric vehicles
France invests 700 million euros in the production of batteries for electric vehicles

Президент Франції Емануель Макрон оголосив про інвестиції в розмірі 700 мільйонів євро у виробництво акумуляторів для електромобілів протягом наступних п'яти років.

Мета керівництва Франції полягає в тому, щоб стимулювати розвиток галузі і знизити залежність французьких автовиробників від азіатських і китайських постачальників.

План Франції слідує  аналогічним рішенням Німеччини, яка раніше оголосила про інвестиції близько 1 мільярда євро у виробництво акумуляторів і підтримку робочих місць, які можуть опинитися під загрозою в зв'язку з відмовою від двигунів внутрішнього згоряння.

Згідно французького-німецької ініціативи, у Франції та Німеччині будуть побудовані дві фабрики. За словами Макрона, європейські автовиробники починають усвідомлювати загрози, які виходять від занадто великої залежності від китайських постачальників в умовах міжнародних торгових воєн.

 

Крім того, стратегія Макрона включає в себе розвиток інфраструктури для зарядки електромобілів, щоб ще більше допомогти автовиробникам зробити свої електромобілі більш привабливими для покупців і підвищити їх продажу. 

REVIEW №88 (20.03.2025) На низьких передачах. Підсумки 2024 року
REVIEW №88 (20.03.2025)

На низьких передачах. Підсумки 2024 року

See more