BMW will collaborate with Chinese Baidu software in the field of unmanned cars
BMW will collaborate with Chinese Baidu software in the field of unmanned cars

Автовиробник BMW підписав Меморандум про взаєморозуміння із китайським технологічним гігантом Baidu, та приєднався до його платформи автономного кермування Apollo. Про це повідомляє Reuters.

Китайський «пошуковик» ще минулого року оголосив, що має намір відкрити доступ до значної частини своїх технологій автономних автомобілів, а партнери компанії зможуть використовувати їхні засоби визначення перепон, планування траєкторій, систем контролю та управління.

Таким чином китайська компанія сподівається прискорити свій розвиток, що допоможе їй конкурувати із провідними брендами, зокрема такими, як Tesla та Google Waymo.

«Завдяки об’єднанню BMW Group та Baidu ми зможемо значно прискорити узгодження конкретних вимог та технологічних підходів, щоб вже дуже скоро втілити в життя погляд на автономне кермування  для китайських клієнтів», – заявив голова BMW Клаус Фройліх.

До партнерів програми Apollo входять також Chery, FAW Group, Daimler, Ford та Great Wall Motors.   

REVIEW №88 (20.03.2025) На низьких передачах. Підсумки 2024 року
REVIEW №88 (20.03.2025)

На низьких передачах. Підсумки 2024 року

See more