Unmanned Lexus will be tested in the capital of Belgium
Unmanned Lexus will be tested in the capital of Belgium

Lexus найближчим часом почне випробування безпілотних автомобілів у Бельгії на дорогах загального користування. Машини з системами автоматичного управління почнуть тестувати в центрі Брюсселя.

“Безпілотники, побудовані на базі флагманського седана Lexus LS, оснащені лазерними далекомірами LIDAR, комплексом сенсорів і камер, а також високоточною системою визначення місцезнаходження. При цьому під час випробувань, які триватимуть 13 місяців, за кермом автомобілів будуть сидіти оператори, готові в будь-який момент взяти керування на себе”, – повідомляють в компанії.

Остання версія безпілотного прототипу Lexus, створена на платформі моделі LS, була показана на початку 2019 року на виставці споживчої електроніки CES в Лас-Вегасі.

На автомобілі, названому P4, продемонстрували дві технології під назвою Guardian і Chauffeur. Перший режим створений, щоб “допомогти людині управляти машиною, а не замінити її”. Режим Chauffeur, навпаки, передбачає повністю автоматичне керування без допомоги водія.

REVIEW №88 (20.03.2025) На низьких передачах. Підсумки 2024 року
REVIEW №88 (20.03.2025)

На низьких передачах. Підсумки 2024 року

See more
NEWS & INFOGRAPHICS
Legislative news (January 24 - 30)
Legislative news (January 17 - 23)
Legislative news (January 10 - 16)