Представники ФРА взяли участь у конференції «Нова індустріалізація: виклики, можливості та перспективи для України»
Представники ФРА взяли участь у конференції «Нова індустріалізація: виклики, можливості та перспективи для України»

15 грудня представники Федерації роботодавців автомобільної галузі взяли участь у міжнародній конференції «Нова індустріалізація: виклики, можливості та перспективи для України».

Організатором зустрічі стала Торгово-промислова палата України. Співорганізаторами заходу виступили Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Київська міська державна адміністрація, ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України», ДП  «Укрпромзовнішекспертиза», Китайська Торгова Асоціація (ССА), а також Комітет по державно-приватному партнерству при ТПП України. 

Участь у Конференції взяли представники Уряду України, Комітетів Верховної Ради України, міжнародних організацій, представництва ЄБРР в Україні, Економічної місії ООН, представники українського та іноземного бізнесу, фінансових та банківських інституцій.

Метою заходу став пошук шляхів побудови потужної індустріальної України.  

 «Україна потребує системної промислової політики, спрямованої на проведення нової індустріалізації з використанням сучасних технологій. Наша держава здатна не тільки займати передові позиції у сфері АПК, а й стати привабливим виробничим майданчиком для вітчизняних і глобальних компаній. Завдання держави номер один – модернізація та розвиток промисловості», – зазначили учасники конференції.

За результатами Конференції буде підготовано підсумкову резолюцію, у якій, зокрема, буде запропоновано Уряду проголосити 2018-2020 рр. роками проведення нової індустріалізації України, забезпечивши формування та реалізацію сучасної промислової політики.

Пропозиції до Резолюції можна надати представникам ТПП України до 26 грудня включно.

Олена Барсук – тел. (044) 584-28-19, e-mail: bea-zed@ucci.org.ua

Валерій Карпов – тел. (044) 584-28-19, e-mail: vk-zed@ucci.org.ua 

Або представникам ФРА:

Петренко Сергій – тел (044) 251 70 54,  e-mail:   info@fra.org.ua

 

 

Автор: Прес-служба ФРА
REVIEW №61 (31.08.18) Електромобільні перегони. Китай vs. ЄС
REVIEW №61 (31.08.18)

Електромобільні перегони. Китай vs. ЄС

Дивитися далі