Nissan і Mitsubishi спільно розробили кей-кари
Nissan і Mitsubishi спільно розробили кей-кари

Новий ступінь співробітництва двох японських автовиробників починається з виробництва відразу чотирьох мікро-автомобілів. Це Nissan Dayz, Nissan Dayz Highway Star, Mitsubishi eK wagon і Mitsubishi eK X, які будуть вироблятися на заводі Mitsubishi в Курасакі. Під цей проект навіть створено спільне підприємство NMKV.

Японські кей-кари - найменші автомобілі на планеті, з'явилися в кінці 40-х років минулого століття, незабаром після закінчення Другої світової війни. На сьогоднішній день, завдяки пільговому оподаткуванню, це чи не найпопулярніший автомобільний транспорт в Японії. 

Чотири нові моделі, представлені Nissan і Mitsubishi, покликані підняти популярність двох відомих марок в цьому сегменті японського авторинку. Нові моделі побудовані на нових платформах, використовують нові двигуни і коробки передач і обіцяють більше потужності і економічності, ніж їх попередники.

Обидві компанії заявили, що всі чотири автомобілі отримають систему автономного водіння, яка дозволить рухатися не тільки по міських вулицях, а й по шосе. Але поки не зрозуміло, що саме в цьому випадку мається на увазі під «автономністю».

Незважаючи на те, що всі чотири новинки будуть проводитися на одному заводі, обидві компанії стверджують, що на виході вийдуть чотири різних автомобіля, що зберігають особливості кожного бренду. Але в їх конструкції будуть використані загальні вузли і деталі.

REVIEW №69 (25.04.19) Машина на хвилину
REVIEW №69 (25.04.19)

Машина на хвилину

Дивитися далі