Продажі у вересні 2021
Продажі у вересні 2021

Як повідомляє AUTO-Consulting, не дивлячись на розпочатий дефіцит автомобілів, у вересні дилери змогли реалізувати 9.3 тис. нових легкових автомобілів і поліпшити торішній показник на 20,3%. Про це свідчать дані AUTO-Consulting за підсумками продажів нових авто у вересні 2021 року. Однак, у порівнянні з серпнем продажі зросли лише на 10,5%, хоча в усі роки вересневі показники зазвичай набагато вищі відпускного і святкового серпня.

Це говорить про те, що дилери почали відчувати гострий дефіцит популярних моделей. І цим же пояснюються і стрімкі перестановки в групі лідируючих брендів.

Так, у вересні на перше місце вийшла Toyota, дилери якої зуміли додати в продажах на 22%. А ось в мережі Renault явно був помітний дефіцит за окремими моделями і підсумковий показник виявився на рівні серпневих продажів.

Дуже активно торгували у вересні і дилери Volkswagen - в результаті вийшли на 4-е місце на ринку і додали в продажах + 21,7%. З цієї ж причини Mitsubishi змогла стати №5 у вересні, наростивши реалізацію на 18%. Збільшився і збут Hyundai (+ 26,7%) і відразу +3 позиції зростання.

Страждали від дефіциту і дилери преміальних брендів, що призвело до перестановок в групі лідерів. Тепер найпопулярніша "трійка" в преміальному сегменті виглядає так: MB, BMW, Lexus. У них - пристойний відрив від інших конкурентів.

Цікаво, що поки особливого дефіциту не спостерігається у дилерів китайських автомобілів. Вони через довгу логістику наповнили склади раніше і поки їм є що продавати.

Сумарними зусиллями всіх операторів за 9 місяців 2021 року вже було реалізовано 76 тис. автомобілів (+ 26,3%) і є всі шанси дуже добре перевершити минулорічний показник і нарешті подолати позначку в 100 тис. авто за рік.

REVIEW №84 (13.10.2022) Ефект доміно
REVIEW №84 (13.10.2022)

Ефект доміно

Дивитися далі