ЗАЗ не збирається зупинятися і звільняти 21000 робочих
ЗАЗ не збирається зупинятися і звільняти 21000 робочих

Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі корпорації УкрАвто, коментуючи інформацію, що з'явилася напередодні в ЗМІ про припинення виробництва і скорочення штату співробітників. 

"Інформація про скорочення 21 000 осіб не відповідає дійсності, оскільки станом на початок 2014 кількість працівників була близько 6 тисяч осіб. Кількість персоналу адаптовано до сучасних умов в яких працює завод, але ніколи не йшло мови про звільнення і скорочення всіх працівників підприємства", - зазначають в прес-службі корпорації. 

Низькі показники виробництва в липні в компанії пояснили низкою факторів: девальвацією гривні, і пов'язане з цим зниження купівельної спроможності, напруженою геополітичною ситуацією в Східному регіоні, повною зупинкою продажів в Луганській і Донецькій областях та анексією Криму, зменшенням попиту на автомобільному ринку України в цілому та скороченням обсягів експорту. 
 
"Все це негативно позначилося на автовиробництві в липні. Тому ЗАЗ скоротив обсяги виробництва з урахуванням несприятливих економічних і геополітичних факторів настільки, наскільки дозволяє стан ринку. Обсяги виробництва в найближчі місяці в чому будуть залежати від стабілізації економічної ситуації в країні", - заявили в корпорації. 
 
Нагадаємо, в липневому інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ, власник корпорації УкрАвто Таріел Васадзе заявив, що виробництво автомобілів на ЗАЗі може зупиниться у вересні. 
 
За даними асоціації Укравтопром, в липні ЗАЗ випустив всього 8 автомобілів (у червні - 718 одиниць).

REVIEW №89 (26.02.2026) Електричний заряд
REVIEW №89 (26.02.2026)

Електричний заряд

Дивитися далі