Volkswagen представляє настінну зарядну станцію ID. Charger за ціною від € 399
Volkswagen представляє настінну зарядну станцію ID. Charger за ціною від € 399

Volkswagen представляє нову настінну зарядну станцію для будинку, яка буде доступна для покупки перед випуском електромобіля ID.3. Volkswagen хоче зробити електронну мобільність привабливою і доступною для максимально можливої ​​кількості людей. У майбутньому клієнти зможуть швидко і зручно заряджати свої електромобілі будинку завдяки ID. Charger. Зарядний пристрій пропонує зарядну потужність до 11 кВт і пропонується за початковою ціною від € 399.

Volkswagen запропонує асортимент з 3 версій зарядних пристроїв VW ID.Charger:
ID. Charger

Базова версія вартістю € 399 пропонує високоякісне і привабливе рішення для зарядки будинку. Просте управління, фіксований кабель Type 2 і зарядна потужність до 11 кВт роблять домашню зарядку дуже зручною. Сучасний дизайн ідеально поєднується з новим електромобілем ID.3. Крім того, компактна і міцна настінна коробка також оснащена вбудованим захистом від перепадів напруги для максимальної безпеки поряд з простою та економічною установкою.

ID.Charger Connect
ID.Charger Connect робить зарядку цифровою і розумною. Wallbox може з'єднуватися з домашніми пристроями і смартфоном через WLAN або LAN. Підключення до LTE також є в якості додаткової опції. За допомогою цієї технології мобільного зв'язку клієнти можуть стежити за використанням і зарядкою, а також користуватися практичними функціями, такими як управління додатками, віддалене обслуговування, контроль доступу і регулярні оновлення програмного забезпечення. Стартова ціна для ID.Charger Connect починається з € 599.

ID.Charger Pro
ID. Charger Pro - найкраща модель в серії настінних пристроїв, оснащена вбудованим електролічильником для точного виставляння рахунків за кВт⋅ч, а також цифровими функціями і модулем LTE стандартного устаткування. Таким чином, це забезпечує ще більшу прозорість вимог до електроживлення, наприклад, зручний процес виставлення рахунків водієві автомобіля компанії і його роботодавцю. ID. Charger Pro надійде в продаж за ціною € 849. Вартість даних LTE протягом всього терміну служби настінної зарядки вже включена.

ID. Charger пропонує відмінне співвідношення ціни і якості. За оцінками Volkswagen, близько половини всіх операцій із зарядки електромобілів здійснюватиметься вдома.

У найближчі десять років Volkswagen Group запустить майже 70 нових електричних моделей. Перший електромобіль цього нового покоління, ID.3, був представлений на IAA 2019. Одночасно з дебютом бренд пропонує повний пакет для зручної і стійкої зарядки електромобілів.

REVIEW №73 (18.11.19) Нова парадигма автопрому. Факти. Аналіз. Прогнози
REVIEW №73 (18.11.19)

Нова парадигма автопрому. Факти. Аналіз. Прогнози

Дивитися далі