Український авторинок в листопаді знову продемонстрував хороше зростання
Український авторинок в листопаді знову продемонстрував хороше зростання

Як повідомляє AUTO-Consulting, в листопаді зусиллями всіх операторів було реалізовано майже 8,3 тис. нових легкових автомобілів, що на 27% більше, ніж роком раніше. Всього ж за 11 місяців авторинок уже перевалив за показники всього 2018 роки з реалізацією понад 80 тис. нових автомобілів.

У листопаді динаміка авторинку трохи сповільнилася, в порівнянні з жовтнем, коли було реалізовано 9,1 тис. нових авто, але залишалася на високому двозначному рівні (+ 27%).

Такі високі темпи зростання дозволили вже в листопаді виконати торішню річну програму продажів і ринок 2019 року поки йде з 11% -им показником зростання.

Лідером в листопаді знову стала Renault, яка стабільно контролює 20% українського авторинку. Немає змін і в інших брендів з Топ-5 - вони зберегли свої місця і показники. У листопаді активізувалися Hyundai, Mitsubishi і це дозволило їм покращити свої показники. Peugeot міцно влаштувався серед лідерів в Топ-10.

Сенсацією листопада став прорив Mercedes-Benz в групу лідерів. Тепер німецький бренд не тільки повернув собі статус №1 серед преміальних марок, але і увійшов до числа найпопулярніших авто українського ринку.

Жорстка боротьба розгорнулася серед конкурентів преміального сегмента. Так. BMW, Audi і Lexus в листопаді розташувалися поруч, але в листопаді переможцем з цієї битви вийшла BMW.

Украинский авторынок в ноябре вновь продемонстрировал хороший рост - авторынок

REVIEW №76 (28.04.2020) Сучасні виклики для автопрому
REVIEW №76 (28.04.2020)

Сучасні виклики для автопрому

Дивитися далі