У 2022 році в Німеччині почнуть випускати новий VW Microbus
У 2022 році в Німеччині почнуть випускати новий VW Microbus

Компанія Volkswagen планує в 2022 році почати випускати в Німеччині новий електричний фургон, який стане реінкарнацією знаменитого VW Microbus, повідомляє MotorTrend. Ця новинка, швидше за все, буде називатися Buzz.

У 2017 році на одному з автосалонів відбулася презентація концепту Volkswagen I.D. Buzz. Він представляв собою невеликий електричний фургон, чий дизайн був виконаний за мотивами VW Microbus. Він оснащувався двома електромоторами загальною потужністю 369 к.с., привід - повний.

Серійний I.D. Buzz збереже дизайн свого концепту. Його побудують на електричній платформі MEB, яка вже стала основою для хетчбека I.D. і кросовера I.D. Crozz. Він отримає автономну систему водіння 3-го рівня.
 
Volkswagen поки ще остаточно не вирішив, як буде називатися відроджений Microbus. Усередині компанії цей проєкт називається Buzz. Тому велика ймовірність, що він збереже цю назву і в серійній версії.

Буде добре, якщо серійний Buzz збереже не тільки дизайн концепту, але і його обладнання і технології. Наприклад, якщо залишиться водійське сидіння, яке повертається назад на 180 градусів.

На даний момент поки що нічого не відомо про відроджений VW Microbus. Головне, що його випуск почнеться в 2022 році.

REVIEW №76 (28.04.2020) Сучасні виклики для автопрому
REVIEW №76 (28.04.2020)

Сучасні виклики для автопрому

Дивитися далі