У наступному році в Україні буде побудований завод з виробництва автомобільних комплектуючих - проводки і бортових мереж для провідних автовиробників світу. Як стало відомо, німецька компанія Leoni запланувала завершити будівництво нового підприємства в Львівській області в червні 2017 року.
Завод повинен з'явитися в районі міста Сокаль. Однак, наскільки нам відомо, поки в компанії остаточно не визначилися із земельною ділянкою під забудову. Проте, в проекті Leoni зазначено, що будівництво має розпочатися в травні 2016 року.
Зараз німецька компанія активно шукає партнерів для реалізації проекту.
Раніше інформацію про плани Leoni, побудувати завод у Львівській області, підтверджував глава міської ради Сокаля Вадим Кондратюк. «Для Leoni головне питання - наявність трудового персоналу. На території Сокальського району працюють п'ять дотаційних шахт. Їх будуть закривати, і велика кількість шахтарів залишаться безробітними. Будівництво заводу вирішить цю проблему », - пояснював в листопаді 2015 року Кондратюк.
За інформацією місцевої влади, на заводі зможуть працювати до 5 000 осіб. Для Leoni завод в Сокалі стане вже другим підприємством, яка німецька компанія побудувала в Україні. Сьогодні німцям належить також завод неподалік від іншого міста Львівської області - Стрий.