Суд у Німеччині ухвалив зупинити вирубку лісу на місці будівництва заводу Tesla під Берліном
Суд у Німеччині ухвалив зупинити вирубку лісу на місці будівництва заводу Tesla під Берліном

Перед початком будівництва в Німеччині заводу з виробництва електромобілів Tesla вирішила вирубати близько 300 га лісу, що викликало невдоволення серед місцевого населення. Активісти "Зеленої ліги" подали позов до суду.

У Німеччині вищий адміністративний суд Берліна і Бранденбурга 15 лютого ухвалив тимчасово призупинити роботи по вирубці дерев в околицях Берліна, де американський виробник електромобілів Tesla має намір побудувати свій перший завод Gigafactory. Про це повідомляє "Німецька хвиля".

Позов був поданий активістами федерального екологічного союзу "Зелена ліга".

Згідно з рішенням суду, заборона буде діяти до тих пір, поки не буде прийнято рішення по скарзі "Зеленої ліги" на постанову адміністративного суду Франкфурта-на-Одері від 14 лютого. Останній дав дозвіл на розчистку ділянки для будівництва.

Завод Tesla в 40 км від Берліна має запрацювати з літа 2021 року. Згідно з планами компанії, там повинно випускатися близько 150 тис. машин Tesla Model 3 і Model Y в рік. У перспективі обсяг виробництва повинен збільшитися до 500 тис. авто в рік.

Перед початком будівництва Gigafactory Tesla вирішила вирубати близько 300 га лісу, що викликало невдоволення серед місцевого населення.

Перший закордонний завод Tesla запустила в Шанхаї, де почала виробництво електромобіля Model 3. У липні 2018 року стало відомо, що Tesla веде переговори з владою Німеччини і Нідерландів про будівництво свого першого заводу в Європі.

REVIEW №75 (11.02.2020) Фотозвіт подій 2019 року
REVIEW №75 (11.02.2020)

Фотозвіт подій 2019 року

Дивитися далі