Створено перший у світі автомобіль з дистанційним 5G-керуванням
Створено перший у світі автомобіль з дистанційним 5G-керуванням

Компанія Samsung представила на Фестивалі швидкості в Гудвуді перший в світі автомобіль, управляти яким можна дистанційно через мобільну мережу п'ятого покоління (5G).

Експериментальна машина побудована на базі моделі Lincoln MKZ. Вона отримала систему дистанційного керування Designated Driver, взаємодія з якою здійснюється в середовищі віртуальної реальності (VR).

Платформа передбачає застосування гарнітури Samsung Gear VR і смартфона Samsung Galaxy S10 5G, який виступає в якості терміналу для передачі даних через стільникову мережу п'ятого покоління.

В ході демонстрації можливостей незвичайного автомобіля чемпіон по дрифту Он Гіттін-молодший дистанційно керував машиною в віртуальної реальності, показавши проходження всесвітньо відомої траси Goodwood Hillclimb.

Потрібно відзначити, що для передачі інформації використовувалася надшвидка 5G-мережа компанії Vodafone, одна з найбільших в світі операторів стільникового зв'язку.

«Водій, який знаходиться в іншій точці Гудвуді, управляє автономною машиною за допомогою VR-окулярів. Мережа Vodafone 5G забезпечує швидкість передачі даних до 10 разів швидше, ніж 4G, і наднизьку затримку сигналу, що дуже важливо в ситуації, коли миттєвий відгук має вирішальне значення », - зазначають учасники проекту.

REVIEW №72 (1.08.19) Інвестиції в Україну - міф чи реальність?
REVIEW №72 (1.08.19)

Інвестиції в Україну - міф чи реальність?

Дивитися далі