Першим електромобілем Bentley стане чотирьохдверне купе. Модель, яку побудують на агрегатах Porsche Mission E, дозволить британському виробникові створити «абсолютно нову мову дизайну марки».
Про це з посиланням на головного дизайнера Штефана Зілаффа повідомляє британське видання AutoExpress.
«Звичайно, наступним кроком буде створення електричної моделі - унікального Bentley, який не походить на існуючий автомобіль, - каже Зілафф. - Це повинна бути абсолютно нова, свіжа розробка, з абсолютно іншими пропорціями ».
Зілафф бачить такий Bentley як чотирьох- або п'ятимісний автомобіль з невеликим простором для багажу. При цьому новинка не буде повторювати жоден з раніше показаних концептів, але, безумовно, буде асоціюватися з британською маркою.
Коли з'явиться модель і яку отримає назву, поки не повідомляється.
Першим натяком на електрифікацію лінійки Bentley став родстер EXP 12 Speed 6e. Концепт дебютував на Женевському автосалоні навесні минулого року.
Детальної інформації про силовий агрегат електрокара виробник не привів, однак повідомив, що на одній зарядці родстер може проїхати від Лондона до Парижа - близько 500 кілометрів. А це значить, що він міг би увійти в топ-10 електромобілів за запасом ходу.