Peugeot перетворить вуличний шум в електроенергію для зарядки електрокарів
Peugeot перетворить вуличний шум в електроенергію для зарядки електрокарів

Peugeot розробив інноваційні рекламні білборди, здатні виробляти електрику для зарядних станцій електромобілів.
Електромобілі будуть заряджати шумом

Інновація являє собою установку більше 1500 п'єзоелектричних елементів, які сприймають вуличний шум і перетворюють його в електроенергію, що надходить в зарядні термінали. Звідти її можуть брати підключені до мережі електромобіля, заряджаючи свої батареї.

Рекламні щити, що виробляють енергію з шуму, стануть частиною кампанії з просування нового Peugeot e-208, який виходить на європейський ринок в 2019 році. Про те, скільки білбордів буде встановлено і в яких країнах вони з'являться, французький автовиробник не повідомляє. Як не говорить і про технічні характеристики цих щитів.

Прем'єра електромобіля Peugeot e-208 відбулася в лютому 2019 року. Компактний хетчбек отримав 136-сильний електромотор і батарею на 50 кВт⋅ч, що забезпечує запас ходу до 340 км без підзарядки. Від побутової електромережі машина повністю заряджається за 16 годин, від фірмового Wall Box потужністю 11 кВт і трифазного ланцюга - за 5 годин 15 хвилин, а більш потужні міські термінали дозволять за півгодини зарядити батарею на 80%.

REVIEW №76 (28.04.2020) Сучасні виклики для автопрому
REVIEW №76 (28.04.2020)

Сучасні виклики для автопрому

Дивитися далі