За допомогою цих інвестицій виробники хочуть втричі збільшити кількість електромобілів, доступних покупцям.
У наступні три роки німецькі автовиробники інвестують понад 40 мільярдів євро у виробництво електромобілів.
Як повідомив голова Асоціації німецької автомобільної промисловості (VDA) Бернард Маттес, мета цих планів - знизити викиди вуглекислого газу в атмосферу. Про це пише Bloomberg.
За його словами, за допомогою цих інвестицій виробники хочуть втричі збільшити кількість електромобілів, доступних покупцям.
Також Маттес розповів, що це рішення прийнято відповідно до плану Євросоюзу щодо скорочення викидів вуглекислого газу, але для його реалізації потрібно розширювати інфраструктуру.
Глава VDA зазначив, що потенційних покупців електромобілів відлякують високі ціни, обмежена дистанція поїздки на одному заряді і погано розвинена інфраструктура, зокрема невелику кількість станцій підзарядки.
Як повідомлялося, Tesla зменшила вартість своїх електромобілів на 6%.