Мережа зарядних станцій для електромобілів STRUM змінила назву на YASNO E-mobility
Мережа зарядних станцій для електромобілів STRUM змінила назву на YASNO E-mobility

Мережа зарядних станцій для електромобілів STRUM тепер буде називатися YASNO E-mobility, ставши частиною єдиного роздрібного енергетичного бренду з постачання електроенергії та енергоефективності YASNO.
Про це розповів директор з розвитку YASNO Олександр Онищенко, передає БізнесЦензор з посиланням на прес-службу компанії.

"Власники електромобілів вже зараз можуть заряджатися на 23 швидких зарядних станціях мережі YASNO E-mobility г. Киев, на автомобільних дорогах Київ-Одеса, Київ-Львів і Київ-Полтава", - повідомив Онищенко.

За словами директора з розвитку компанії, крім послуги швидкої зарядки, тепер власники електромобілів можуть придбати в YASNO E-mobility зарядні станції для домашнього використання.

"Для зручності наших клієнтів ми пропонуємо готові рішення, включаючи послугу зі встановлення зарядних станцій будинку або в офісі. На нашому сайті клієнт зможе вибрати зарядне обладнання необхідної потужності від 5 до 22 кВт. Також є можливість придбати набір YASNO Smart, який включає двозонний лічильник, який дозволить зарядити електромобіль в нічний час в 2 рази дешевше. Це комплексне рішення ми пропонуємо з опцією "установки під ключ", - розповів Олександр Онищенко.

Директор з розвитку YASNO підкреслив, що зарядне обладнання, яке пропонує YASNO E-mobility, вироблено відповідно до європейських стандартів якості.

Довідка: YASNO - нове ім'я постачальника електроенергії і енергоефективних рішень в Києві, Дніпропетровській і Донецькій областях для 3,5 млн українських сімей. YASNO забезпечує швидкий і зручний сервіс, дистанційне обслуговування і консультації, інноваційні товари і послуги по зменшенню витрат на електроенергію і підвищення комфорту.

REVIEW №79 (27.01.2021) Підсумки 2021 року
REVIEW №79 (27.01.2021)

Підсумки 2021 року

Дивитися далі