Маск обіцяє розгорнути зарядки Supercharger по всій Європі - до Києва
Маск обіцяє розгорнути зарядки Supercharger по всій Європі - до Києва

Станції швидкісної зарядки покриють Європу - від Ірландії до України, оголосив мільярдер. Він закликав усіх купувати електромобілі, причому не обов'язково Tesla. І прорекламував конкурентів.

«Станції Supercharger покриють 100% Європи в наступному році. Від Ірландії до Києва, від Норвегії до Туреччини », - написав глава Tesla Ілон Маск у себе в мікроблозі.

Він також нагадав, що вже зараз Supercharger дозволяють здійснювати довгі і прості подорожі через США, Канаду, Китай і частину Європи. Боятися залишитися без зарядки в цих місцях не варто. До того ж електрика дешевше бензину, а електрокари майже не потребують обслуговування. За його розрахунками, річне обслуговування Model 3 на $ 1000. дешевше бензинового аналога.

«Найголовніше, що кожен електромобіль, Tesla або будь-який інший, має важливе значення для навколишнього середовища, яку ми поділяємо. Кожен раз, коли хтось вибирає електрокар, майбутнє стає трохи яскравіше! »- сказав Маск.

Він додав посилання на статтю у Вікіпедії зі списком електромобілів, що продаються по всьому світу. Рідкісний приклад виробника авто, який рекомендує конкурентів.

Повертаючись до зарядних станцій, Маск також повідомив, що нові з'являться на всіх основних трасах Техасу, а також в Мексиці. Бізнесмен розповів, що Tesla веде переговори з великими компаніями, що управляють і домовласниками про встановлення станцій прямо на прибудинкових територіях.

При цьому у Supercharger з'являються все нові конкуренти. Станції підзарядки від австралійської компанії Tritium видають до 475 кВт - в 3,5 рази більше, ніж станції від Tesla. Аналогічний проект реалізовувала Porsche. Її суперзарядка «заправляє» електрокари за три хвилини.

REVIEW №88 (20.03.2025) На низьких передачах. Підсумки 2024 року
REVIEW №88 (20.03.2025)

На низьких передачах. Підсумки 2024 року

Дивитися далі