Фірма LeEco інвестує кошти в американську компанію Faraday Future.
Китайський технологічний конгломерат LeEco інвестує 1,08 мільярда доларів в створення серійного електричного спорткара.
Передбачається, що гроші вкладуть в американського розробника електрокарів Faraday Future, який є власністю LeEco. Засоби підуть на будівництво товарної версії прототипу FFZERO1, представленого на початку 2016 року.
Концептуальний суперкар, в основі якого лежить модульне шасі, укомплектований чотирма електромоторами сумарною потужністю 1000 кінських сил. FFZERO1 здатний набирати першу "сотню" менш ніж за три секунди, а його максимальна швидкість перевищує 320 кілометрів на годину.
Раніше повідомлялося, що LeEco збирається інвестувати 12 мільярдів юанів (близько 1,8 мільярда доларів) в будівництво заводу, на якому будуть випускати іншу електричну модель - LeSee. Чотиридверний електрокар, покликаний скласти конкуренцію Tesla Model S, повинен встати на конвеєр до 2018 року.