Hyundai вкладе $52 млрд в електрокари, безпілотні автомобілі та технології
Hyundai вкладе $52 млрд в електрокари, безпілотні автомобілі та технології

Компанія має намір представити якомога більше електрокарів на своїх ключових ринках та вийти на нові

Південнокорейський автовиробник Hyundai Motor планує інвестувати близько $51,81 млрд у період з 2020 до 2025 року, причому третина з цієї суми піде на електричні та автономні транспортні засоби. Про це пише Reuters.

Мета нової програми – представити до 2030 року якомога більше електромобілів на ключових ринках у Південній Кореї, США, Китаї та Європі, а до 2035 року – налагодити постачання в Індію та Бразилію. До 2025 року Hyundai має намір продавати 670 000 електромобілів на рік.

Компанія виділить $34 млрд на розробку й капітальні вкладення для підвищення конкурентоспроможності, а $16 млрд підуть на розвиток технологій, включаючи електрифікацію, автономне кермування, штучний інтелект і робототехніку.

Hyundai Motor також розглядає можливість розробки літаючих автомобілів, які компанія хотіла б комерціалізувати, випередивши авто з автономним управлінням.

Забезпечення виживання є ключовим завданням, оскільки перехід автопрому на технології з нульовим рівнем викидів і безпілотні технології вимагає величезних інвестицій під час отримання прибутку під дією уповільнення росту, зазначає Hyundai у презентації для інвесторів.

Серед планів автовиробника також скоротити витрати на сировину на 34,5 трлн вон до 2022 року.

У жовтні Hyundai Motor Group заявила, що планує інвестувати $35 млрд у мобільність та інші автомобільні технології до 2025 року.

REVIEW №77 (21.07.2020) Електрокари Made in Ukraine. Міф чи реальність?
REVIEW №77 (21.07.2020)

Електрокари Made in Ukraine. Міф чи реальність?

Дивитися далі