BMW інвестує $ 56 млн в центри технічної підтримки для електромобілів в США
BMW інвестує $ 56 млн в центри технічної підтримки для електромобілів в США

Очікується, що до 2023 року BMW планує випустити 25 електрифікованих моделей, на два роки раніше, ніж планувалося раніше. Щоб виконати новий план в США, виробник автомобілів класу люкс інвестує мільйонів доларів в центри підтримки.

BMW і багато інших виробників автомобілів все більше уваги приділяють електрифікованим автомобілів. Деякі бачать в них майбутнє галузі, але для того, щоб електромобілі безперешкодно завоювали ринок, в самих різних департаментах мають відбутися радикальні зміни. Наприклад, хто буде обслуговувати ваш електромобіль в майбутньому? Нинішні правила більше не будуть застосовуватися, оскільки поточні фахівці не будуть дійсно знати, як поводитися з електричною трансмісією електромобіля. Триваючий перехід галузі на електрифікацію змінить навички, необхідні технічним фахівцям автосервісів. Щоденний сервіс буде значно скорочений, тому що транспортні засоби більше не вимагають заміни масла і фільтрів, ремонту радіатора або заміни приводного ременя. Замість цього дилерам знадобляться фахівці, здатні працювати з передової електронікою, комп'ютерними системами транспортних засобів і передовими системами аналізу і зв'язку.

Тим часом, зростання електрифікації транспортних засобів ще більше ускладнює перспективи. BMW Group очікує, що продажі електромобілів будуть збільшуватися в середньому на 30% щорічно. У минулому році автовиробник збільшив глобальні продажі електрифікованих автомобілів BMW і Mini на 38,4%. Компанія очікує, що її продажі електрифікованих автомобілів по всьому світу складуть 500 000 до кінця року.

BMW враховує ці проблеми і інвестує $ 56 млн в центри підтримки. Саме з цієї причини компанія оголосила про відкриття двох центрів підготовки техніків в США. Один знаходиться в Спартанбурге, штат Південна Кароліна, а інший - в Атланті, штат Джорджія. В даний час розширюються ще два центри: один в Вудкліфф-Лейк, штат Нью-Джерсі, і один в Онтаріо, штат Каліфорнія. Ці центри призначені для навчання техніків з обслуговування нових електроприводів. Вони також покликані дати їм уявлення про новітні технології, які впроваджуються в майбутні автомобілі, і навчити їх ремонту цих автомобілів. І хоча це крок у правильному напрямку, цих нових навчальних центрів недостатньо. Галузь стикається з гострою нестачею кваліфікованих техніків, і за оцінками фахівців, зараз їм потрібно близько 39 000 найбільш підготовлених технічних фахівців. За даними BMW, інвестиції в розмірі $ 56 млн дозволять їй збільшити свої навчальні можливості на 50%, в цілому 12 000 технічних фахівців, для своїх 348 доларів BMW і 123 Mini. Цього звичайно недостатньо, але це крок у правильному напрямку.

Нагадаємо, за даними дослідження Британського інституту автомобільної промисловості (IMI) 97 з 100 механіків не готові до роботи з електромобілями.

Джерело: https://hevcars.com.ua
REVIEW №75 (11.02.2020) Фотозвіт подій 2019 року
REVIEW №75 (11.02.2020)

Фотозвіт подій 2019 року

Дивитися далі