Бездротові зарядні пристрої для електромобілів з'являться вже в цьому році
Бездротові зарядні пристрої для електромобілів з'являться вже в цьому році

Виробники електромобілів представлять кілька версій бездротових зарядних пристроїв для електромобілів.

У 2020 році виробники автомобілів випустять бездротові зарядні пристрої для електромобілів на основі загальноприйнятого стандарту.

Про це повідомляє Хайтек з посиланням на CNET. Ці зарядні пристрої будуть працювати так само, як і бездротові зарядні пристрої для смартфонів. Для цього потрібно поставити електромобіль на спеціальний майданчик, і він почне заряджатися без допомоги проводів.

Виробники хочуть зробити зарядку електромобілів максимально простою для споживачів і стандартизувати майбутні місця бездротової зарядки як в громадських місцях, так і в будинках. Для цього Товариство автомобільних інженерів розробило стандарт (SAE J2954), який, за даними CNET, знаходиться на завершальній стадії розробки.

Німецький автовиробник BMW вже продемонстрував бездротовий піддон для зарядки, який власники можуть розмістити на підлозі свого гаража. Коли у автомобіля вимикається запалювання, колодка починає заряджати машину автоматично.

Автори CNET не впевнені, що бездротова зарядка стане популярною. Влада повинна буде переконатися, що додаткові витрати на установку громадських бездротових зарядних станцій коштують інвестицій - особливо на додаток до існуючих витрат на установку звичайних зарядних станцій.

REVIEW №75 (11.02.2020) Фотозвіт подій 2019 року
REVIEW №75 (11.02.2020)

Фотозвіт подій 2019 року

Дивитися далі