Audi випустить недорогий електромобіль початкового рівня
Audi випустить недорогий електромобіль початкового рівня

У гамі Audi протягом п'яти років з'явиться недорогий міський електромобіль довжиною близько чотирьох метрів, повідомляє Auto Express. Новинка базуватиметься на спрощеній версії архітектури MEB, зможе проїжджати без підзарядки до 240 кілометрів, а головними конкурентами моделі стануть сіті-електрокари Honda e і MINI Electric.

Розширення модельного ряду екологічно чистих Audi підтвердив Auto Express Фермін Сонейра Сантос, один з членів ради директорів німецької марки. Топ-менеджер дав зрозуміти, що у Audi з'явиться в тому числі електромобіль початкового рівня на «візку» MEB Entry, і в найближчі роки лінійка електрифікованих Audi «буде ширше, ніж у конкурентів».

Ймовірно, зовнішністю міський електромобіль Audi буде нагадувати концепт-кар AI: me, який дебютував в квітні минулого року. Інсайдери стверджують, що використання більш компактної і простої платформи MEB Entry дозволить Audi запропонувати покупцям стартову ціну електромобіля в районі 20 тисяч євро.

Першим електромобілем Audi, спроектованим навколо «звичайної» платформи MEB стане кросовер Q4 e-tron. Старт продажів компактного позашляховика Audi на батарейках запланований на 2021 рік.

Дебютний електромобіль, побудований на «бюджетній» архітектурі MEB Entry піде в серію в 2022 році - ним буде конвеєрна версія хетчбека Volkswagen ID. Entry. Ймовірно, аналог від Audi покажуть пізніше, а в перспективі недорогі «зелені» хетчбеки випустить Skoda і Seat.

REVIEW №75 (11.02.2020) Фотозвіт подій 2019 року
REVIEW №75 (11.02.2020)

Фотозвіт подій 2019 року

Дивитися далі