Конференция «Украинский путь к электромобильности»
Конференция «Украинский путь к электромобильности»

Представники Федерації роботодавців автомобільної галузі 22 листопада взяли участь у конференції «Український шлях до електромобільності».

Організатором конференції виступила Міжнародна Академія Стандартизації (ISA) за підтримки Програми ООН з навколишнього середовища (UN Environment), Європейського банку реконструкції та розвитку (EBRD) та Глобального екологічного фонду (GEF).

Міжнародна Академія Стандартизації (ISA) спільно з вищевказаними організаціями проводить роботу з підготовки пропозицій щодо комплексного плану заходів з екологізації автопарку України та зменшенню залежності країни від імпортних нафтопродуктів.

Метою зазначеного заходу було зібрати усі зацікавлені сторони (державні органи влади, бізнес та експертне середовище) для напрацювання переліку пріоритетних завдань для розвитку електромобільності.

У конференції взяли участь представники Верховної Ради України, Міністерства енергетики та захисту довкілля України, Міністерства інфраструктури України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Головного сервісного центру МВС України, Держпродспоживслужби України, а також передові компанії, асоціації та установи електромобільної галузі України.

Представники UN Environment та EBRD презентували учасникам конференції новий міжнародний проект - "Програма Глобальної електромобільності", до якого Україна у 2019 році долучилася разом із іншими 16 країнами.

Одним із основних пріоритетів цього проекту є розвиток мережі швидкісних зарядних станцій в Україні, зокрема облаштування ними двох транспортних коридорів.

В рамках Конференції обговорювалися дієві інструменти для суттєвого скорочення палива та викидів у транспортному секторі, а саме активне поширення електричних транспортних засобів. Було обговорено низку факторів, які стримують поширення електромобілів, зокрема відсутність достатніх знань у споживачів щодо переваг використання автомобілів з електричною тягою, а також недостатньо розвинена інфраструктура зарядних станцій.

Источник: Пресс-служба ФРА
REVIEW №77 (21.07.2020) Електрокари Made in Ukraine. Міф чи реальність?
REVIEW №77 (21.07.2020)

Електрокари Made in Ukraine. Міф чи реальність?

Смотреть далее