Aurora і Fiat Chrysler уклали угоду про спільний випуск комерційних автономних автомобілів
Aurora і Fiat Chrysler уклали угоду про спільний випуск комерційних автономних автомобілів

Aurora, стартап, що займається автомобілями з автономною системою управління, оголосив про свою співпрацю з Fiat Chrysler Automobiles (FCA) по розробці платформ для комерційних автомобілів з системою автономного управління.

Партнерство Aurora з FCA ще більше розширить розробки системи Aurora Driver, яка пропонує різноманітні рішення для клієнтів в області логістики, перевезень та інших варіантів використання транспортних засобів.

Це далеко не перше партнерство для Aurora. Стартап оголосив про співпрацю з Volkswagen і Hyundai в січні 2018 року. Aurora також має партнерські відносини з стартапом електромобілів Byton.

У лютому Aurora отримала інвестиції в розмірі 530 мільйонів доларів від Amazon. В даний час стартап заявляє, що інтегрував Aurora Driver в шість різних транспортних платформ: «від седанів, позашляховиків і мінівенів до великих комерційних автомобілів і вантажівок класу 8».

 

Що стосується FCA, автовиробник вже продав до тисячі своїх гібридних Chrysler Pacifica компанії Waymo для випробувань. Про цю нову угоду генеральний директор FCA Майк Менлі сказав, що в рамках стратегії FCA в області транспортних засобів з автономною системою керування компанія буде продовжувати працювати зі стратегічними партнерами в цій галузі, щоб задовольнити потреби споживачів в мінливій ​​галузі. Aurora має унікальну технологію, яка доповнює і підсилює філософію самостійного водіння.

REVIEW №70 (31.05.19) Захід епохи ДВЗ
REVIEW №70 (31.05.19)

Захід епохи ДВЗ

Дивитися далі