Audi представить два концепти, що натякають на майбутній дизайн
Audi представить два концепти, що натякають на майбутній дизайн

В цьому році Audi представить два футуристичних концептуальних автомобіля на автосалонах в Шанхаї і Франкфурті, один з яких визначить майбутнє дизайну Audi.

Керівник дизайну Марк Ліхт підтвердив журналістам: «У нас є концепт-кари, такі як Q4 e-tron, які більш-менш готові до виробництва, є у нас і машини, які заглядають попереду на 10 або 15 років, як Aicon. Один [концепт] буде в Шанхаї, а інший у Франкфурті ».

Ліхтей пояснив, що E-tron GT і Q4 e-tron демонструють дизайн наступного покоління, який з'явиться через три роки. А концепт на виставці в Шанхаї в квітні представить наступний крок розвитку дизайну.

«У Шанхаї буде дослідження акумуляторного електромобіля, яке дивиться на 10 років вперед. Воно покаже, яким буде наступний ширший крок в дизайні [Audi] ».

Концепт також продемонструє, як в майбутньому зміниться інтер'єр. «Сьогодні ми говоримо про автономність 3-го рівня, але в цьому автомобілі буде 4-й рівень, і це сильно змінить інтер'єр. Цей автомобіль дасть вам уявлення про те, як може виглядати інтер'єр з рульовим колесом або без нього ».

REVIEW №70 (31.05.19) Захід епохи ДВЗ
REVIEW №70 (31.05.19)

Захід епохи ДВЗ

Дивитися далі