Mercedes-Benz C-Class will be equipped with a new plug-in hybrid installation
Mercedes-Benz C-Class will be equipped with a new plug-in hybrid installation

Немецкій автовиробник Mercedes-Benz проводить дорожні випробування оновленого компактного седана C-Class. Такий автомобіль в кузові седан і універсал дебютує публічно в березні нинішнього року на Женевському автосалоні, а купе і кабріолет представлять через місяць.

Нещодавно з'явилася інформація про те, що сімейство Mercedes-Benz C-Class обзаведеться плагін-гібридним варіантом виконання модифікацію C400d EQ Power з силовою установкою на базі дизельного мотора.

Журналісти видання Autocar з'ясували під час інтерв'ю з представником компанії, що нова версія замінить плагін-гібрид C350e. Нагадаємо, такий автомобіль оснащувався 2,0-літровим бензиновим мотором з турбонаддувом і електродвигуном, сумарна віддача яких становила 275 кінських сил.

 

Журналістам також вдалося дізнатися деякі технічні подробиці про C400d EQ Power. Нову версію оснастять дизельним турбодвигуном з чотирма циліндрами і електричним агрегатом, сумарна потужність яких складе 316 «конячок». Поряд з цим запас ходу тільки на електротязі, як і раніше, буде дорівнює 50 км. 

REVIEW №61 (31.08.18) Electromotive racing. China vs. EU
REVIEW №61 (31.08.18)

Electromotive racing. China vs. EU

See more