IER published the seventh issue of the quarterly bulletin "Exporting SMEs: From A to Z"
IER published the seventh issue of the quarterly bulletin "Exporting SMEs: From A to Z"

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) в рамках Програми USAID "Лідерство в економічному врядуванні"  опублікував новий сьомий випуск щоквартального бюлетеня "Експорт МСП: Від А до Я".

"Експорт МСП: Від А до Я" – це регулярний інформаційний продукт, спрямований на підвищення обізнаності представників МСП у технічних аспектах діяльності, пов'язаної з експортом. Сьомий випуск бюлетеня містить огляд системи безпечності виробництва харчових продуктів HACCP, якою вже користуються великі підприємства, а малі зобов'язані впровадити вже в наступному році. Завантажити сьомий випуск бюлетеню можна за посиланням. 

Програма USAID "Лідерство в економічному врядуванні" має на меті покращити діловий клімат шляхом втілення вагомих та сталих реформ у секторі МСБ на центральному і на регіональному рівнях. Вона покликана визначити адміністративні та регуляторні бар’єри, що стримують розвиток малого і середнього бізнесу в Україні, та подолати їх шляхом розробки та впровадження необхідних законодавчих ініціатив та регуляторних процедур. Крім того, USAID ЛЕВ сприяє розвитку бізнес-асоціацій як рушійної сили на шляху впровадження прогресивних реформ.

REVIEW №55 (28.02.18) "The second China"
REVIEW №55 (28.02.18)

"The second China"

See more